Koncert charytatywny na myślenickim rynku

Koncert charytatywny na myślenickim rynku

Na płycie myślenickiego rynku odbył się koncert charytatywny Smyk Fest im. Kacperka Chodurka zorganizowany przez Społeczny Komitet Organizacyjny, którego szefem był myślenicki społecznik i działacz charytatywny Krystian Stopka.
Przez cały czas trwania koncertu na płycie rynku poruszali się wolontariusze z puszkami na datki. Na scenie pojawili się artyści występujący pro bono: Małgorzata Hodurek z zespołem, Karolina Szczurowska, Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice pod dyrekcją Joanny Knapik oraz gwiazda wieczoru zespół „The Dumplings”. Koncert poprowadzili charytatywnie: Julia Kamińska oraz Konrad Pondo.
Odbyła się także licytacja gadżetów. Między innymi tortu, którego cenę wywindowano na 2 tysiące złotych oraz kasku i kurtki samego Roberta Kubicy (z autografem naszego najlepszego kierowcy wyścigowego), który kupiono za kwotę 4 tysięcy złotych.
Pieniądze, które zebrano przeznaczone zostaną na czwórkę potrzebujących: 6-letnią Emilkę Skrzeczek z Trzebuni, 7-letnią Karolinę Płachtę z Zakliczyna, 27-letniego Macieja Ostafina z Trzebuni oraz 41-letniego Marcina Kasprzyka z Kunic.
Przez cały czas trwania koncertu czynna była cukierenka, w której swoje wypieki prezentowali: Sylwia Bała uczestniczka programu „Bake off – Ale ciacho!” oraz Mikołaj Cienkosz uczestnik programu MasterChef junior. W finale dnia wystąpił zespół „The Dumplings”.
Foto: Maciej Hołuj