Narodowy Bieg Stulecia w Myślenicach

11 listopada 2019 o 11:11 pod halą widowiskowo-sportową na Zarabiu ruszy druga edycja Narodowego Biegu Stulecia Odzyskania przez Polskę niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” na dystansie 10 kilometrów

– Narodowy Bieg Stulecia to świetna okazja do uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości sportowym akcentem. 11 listopada dokładnie o 11:11 wystartuje bieg na 10 kilometrów, który prowadzić będzie atrakcyjną trasą z Zarabia w stronę centrum miasta, obok Muzeum Niepodległości, przez Rynek i z powrotem w stronę rekreacyjnej dzielnicy miasta z metą pod halą widowiskowo-sportową. Serdecznie zapraszam do rejestracji na stronie biegstulecia.myslenice.pl – mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” to pięcioletni projekt upamiętniający setną rocznicę wolnej Polski. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal z logotypem biegu stulecia, czyli biegnącym ludzikiem z flagą Polski. Pierwszych pięćdziesięciu biegaczy, który zarejestruje się na stronie za pakiet startowy zapłaci 39 zł, natomiast kolejni poniosą koszt startu w wysokości 49 zł. Zapisy trwać będą do 15 października 2019.

Dla pierwszych trzech zawodników w kategorii kobiet oraz mężczyzn przewidziano nagrody rzeczowe oraz Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

Narodowy Bieg Stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości „od Bałtyku do Tatr” – Myślenice 2019

Data: 11.11.2019
Godzina: 11:11

Miejsce: Myślenice, start i meta – Hala widowiskowo-sportowa na Zarabiu, Biuro zawodów, zaplecze szatniowo-sanitarne, ul. Zdrojowa 9

Atestowana z pierwszej edycji przejdzie małą zmianę z uwagi na remont ulic Gałczyńskiego i Bema. Szczegółową trasę podamy na początku listopada, jednak zmiany w porównaniu z ubiegłoroczną trasą będą nieznaczne. Trasa prowadziła wówczas ulicami Zdrojową, Piłsudskiego w stronę rynku, Żeromskiego, Kasprowicza, następnie Sienkiewicza w dół obok budynku Muzeum Niepodległości, na rynek ulicą Sobieskiego, następnie Klakurki, obok Pomnika Niepodległości na płycie Rynku, ulicą Kościuszki, Niepodległości, Daszyńskiego, Galla Anonima i z powrotem na Zarabie ulicą Piłsudskiego, a na koniec rundka ulicą Parkową i meta przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Zdrojowej 9.

Zapisy do 15.10.2019 na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl
Pomiar czasu przeprowadzi firma Chronotex

Pakiet startowy dla pierwszych 50 uczestników: 39 zł – koszulka techniczna, numer startowy, medal
Pozostali 49 zł – koszulka techniczna, numer startowy, medal

Data

lis 11 2019

Czas

Cały dzień

Koszt

49.00 PLN

Lokalizacja

Hali Widowiskowo Sportowa
Hali Widowiskowo Sportowej, ul. Zdrojowej 9