Karatecy i karateczki walczyli o Puchar Burmistrza Sułkowic
W sułkowickiej hali sportowej odbył się II Ogólnopolski Turniej Oyama Karate o Puchar Burmistrza Gminy Sułkowice. Głównym organizatorem zawodów był Sułkowicki Klub Oyama Karate, gmina Sułkowice, Mawashi Sporty Walki oraz Małopolski Klub Karate. Lista sponsorów turnieju jest bardzo długa, a jednym z nich był sułkowicki przedsiębiorca Marek Temple. Na starcie zawodów stanęło prawie 500 zawodników z całego kraju. Walczono w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. To wspaniała impreza propagująca sport, w którym główną rolę odgrywa nie tylko siła i sprawność fizyczna, ale także dyscyplina taktyczna i fair play. Nasza gazeta była jednym z patronów medialnych imprezy.
Foto: Maciej Hołuj














