poniedziałek, 22 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Klub Seniora w Wiśniowej liczy 5 lat

Młodość to stan ducha, a nie wiek. Udowodnili to seniorzy z gminy Wiśniowa podczas balu karnawałowego, połączonego z obchodami 5 – lecia działalności Klubu Senior +. Impreza miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej.

Obchody Jubileuszu rozpoczęły się występem artystycznym klubowiczów, który w zabawny sposób przedstawił działalność Klubu oraz samych seniorów. 5 lat upłynęło wiśniowskim seniorom szybko, bardzo pracowicie, wesoło i na zdobywaniu wielu cennych nowych umiejętności. Czas ten stworzył piękny kolaż wesołych i emocjonujących chwil. Wspólne zajęcia, wycieczki, spotkania i imprezy motywują wszystkich do dalszych działań.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz tańcami przy dźwiękach muzyki z lat sześćdziesiątych. Wydarzenie nie tylko było okazją do celebracji, lecz także podkreśliło istotną rolę seniorów w społeczności oraz znaczenie miejsc takich jak Klub Senior+ w budowaniu więzi społecznych. Impreza pokazała, że wiek nie stanowi przeszkody dla aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i czerpania radości ze wspólnych spotkań.

Foto: archiwum Klubu Seniorów

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.