wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Reklama w Sednie

Myślenicki Miesięcznik Powiatowy „Sedno” obecny jest na lokalnym rynku prasowym od 11 lat. Przez cały czas ukazywania się zamieszcza na swoich stronach reklamy i ogłoszenia.

Od lutego tego roku oferta reklamowa naszej gazety uległa poszerzeniu bowiem reklamy i ogłoszenia ukazują się podwójnie. Wszystkie reklamy, które znajdą się w wydaniu papierowym są dublowane na nowo powstałej stronie internetowej www.esedno.pl gazety w cenie reklamy gazetowej.

Oferta „dwa w jednym” dotyczy tych reklamodawców, którzy zdecydują się na reklamę w wersji papierowej gazety, nie wyklucza to jednak opcji umieszczenia reklamy tylko na stronie internetowej. Cennik tych reklam znajdziecie Państwo w osobnej zakładce: cennik. Istnieje także możliwość przekierowania reklamy na stronę www reklamodawcy (jeśli takową posiada i wyrazi na to zgodę). Wówczas śledzący reklamę w Internecie będzie mógł za pomocą jednego kliknięcia zapoznać się ze stroną interesującego go reklamodawcy.

Ponadto, najnowsze wiadomości lokalne będą udostępniane za pośrednictwem naszego profilu i Fanpage-u na Facebooku, co w sposób oczywisty poszerza krąg osób, do których trafia reklama Państwa firmy!

Jakie korzyści wypływają z faktu umieszczenia reklamy w „Sednie”? Gazeta ma już swoją ugruntowana pozycję na lokalnym rynku prasowym. Jest identyfikowalna i posiada stałą grupę czytelników. Wieloletnia obecność na rynku, ciekawa strona merytoryczna jak i szata graficzna sprawiają, że 1500 egzemplarzy gazety comiesięcznie rozchodzi się w pełnym nakładzie. Gazeta dociera do czytelników w różnym wieku i różnej profesji, co nie pozostaje bez znaczenia dla potencjalnych reklamodawców.

Nasz zespół redakcyjny może także przygotować dla Państwa artykuł promocyjny lub przeprowadzić wywiad sponsorowany, który pozwoli na przedstawienie Państwa oferty lub promocję zgodnie z Państwa oczekiwaniem. Na łamach naszego czasopisma, może również ukazać się materiał w całości przygotowany Przez Państwa, gdyż istnieje możliwość wykupienia całej strony z przeznaczeniem pod specjalnego wymagającego takiej oferty klienta.

Na przestrzeni lat nasi reklamodawcy mogli również skorzystać z oferty, w postaci druku specjalnej wkładki (insertu) do gazety przygotowanej na papierze kredowym z wysokiej jakości drukiem, która dystrybuowana była wraz z czasopismem.

Nasza oferta, może zostać „uszyta” na Państwa specjalne zamówienie, dlatego zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej redakcji znajdującej się pod adresem:

Myślenicki Miesięcznik Powiatowy Sedno 32-400 Myślenice ul. 3 Maja 1 a

Nasz nowy adres witryny internetowej to: www.esedno.pl

Kontakt drogą elektroniczną: biuro@esedno.pl

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego na numer redakcyjny: +48 501 059 719

Czekamy na Was!

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.