Aleksandra Ulman z „My Way” z drugą nagrodą

W krakowskim hotelu Sheraton odbyła się ogólnopolska konferencja Lider Branży Edukacyjnej. Organizatorem byli Olga i Michał Wilczyńscy, którzy są wydawcami czasopisma Lider oraz organizatorami szkoleń. Właściciele biznesów edukacyjnych z całej Polski uczestniczyli w wydarzeniu zarówno w Krakowie jak i online (w związku z koronawirusem).

W plebiscycie na Lidera Branży Edukacyjnej II miejsce zajęła Aleksandra Ulman (na naszym zdjęciu w okularach) właścicielka Szkoły Studio języka angielskiego „My Way” z Myślenic.

Organizatorzy szukali osób, które aktywnie się rozwijają, radzą sobie z nowymi i trudnymi sytuacjami (przejście na lekcje online w marcu), pokazują się lokalnej i szerszej społeczności, aktywnie działają i pracują nad rozwojem swoich szkół.

Szkoła Studio języka angielskiego MY WAY powstała w roku 2018 więc jest bardzo krótko na rynku myślenickim, a mimo to została zauważona wśród właścicieli szkół językowych w całej Polsce. Szkoła znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 11 w Myślenicach. Aktywnie działa, aby zachęcić i przekonać dzieci szkolne do nauki i pokazać im, że angielski może być fajną przygodą. Kursanci „My Way” uczą się z wykorzystaniem najnowszych technologii, platform edukacyjnych i programów ułatwiających uczenie się słówek. Od roku 2020 prowadzi również kursy online ucząc kursantów z całej polski a nawet obywateli innych krajów. Szkoła stawia na 3 główne aspekty podczas uczenia: komunikację, słownictwo oraz gry i zabawy językowe. Połączenie tych trzech elementów sprawia, że uczniowie szkoły przekonują się do angielskiego, zaczynają mówić i komunikować się z łatwością w tym języku.

Foto: archiwum