piątek, 12 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Ankieter zapuka do drzwi

W przeciągu najbliższych dwóch miesięcy przeprowadzone zostaną badania ankietowe na terenie Gminy Myślenice, które są jednym z elementów opracowania koncepcji budowy połączenia kolejowego pomiędzy Myślenicami, a Krakowem.

Ankiety przeprowadzane przez firmę International Management Services Sp. z o.o. będą wykonywane na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz gmin Kraków, Świątniki Górne, Siepraw i Myślenice w ramach realizacji projektu „Nowa jakość w obsłudze szynowym transportem zbiorowym Gmin Województwa Małopolskiego: Kraków, Świątniki Górne, Siepraw i Myślenice”. Badania posłużą do zaplanowania rozwiązania transportowego umożliwiającego połączenie komunikacyjne wyżej wymienionych gmin.

Ankieterzy wyposażeni będą w indywidualne identyfikatory z numerem służbowym, natomiast na odwrocie znajduje się pieczęć firmy International Management Services Sp. z o.o. wraz z sygnaturą prezesa zarządu oraz logotypami zaangażowanych gmin.

Dane kontaktowe do koordynatora projektu: IMS, pomiary@ims.biz.pl, 730 638 839 (telefon, pod którym można zweryfikować ankietera)

W pierwszej części ankieterzy zapytają o kilka danych o respondencie, takich jak miejsce pochodzenia, wiek, czy też potrzeby transportowe w dojazdach do szkoły, uczelni lub pracy, a następnie o preferencje w codziennych, regularnych podróżach oraz ich przyczyny. Ostatnim elementem jest podanie ankieterowi informacji do Dzienniczka Podróży, w którym przedstawiamy rodzaj transportu, odległość w kilometrach, cel swoich codziennych podróży, a także czas jaki na to poświęcamy.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.