środa, 12 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Bezgotówkowe kino w Dobczycach

informacja prasowa

Z wielką przyjemnością informujemy o ogólnopolskiej akcji Bezgotówkowe Kino Objazdowe realizowanej wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa, która już w sobotę 21 października odwiedzi Dobczyce.

Po wakacyjnej przerwie Bezgotówkowe Kino Objazdowe kontynuuje podróż po Polsce. Projekt został zainicjowany w odpowiedzi na potrzebę edukacji w zakresie finansów cyfrowych oraz upowszechniania kultury wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe, w tym m.in.: rewelacyjną komedię z plejadą polskich gwiazd – „Teściowie 2” oraz animację malarską opartą na powieści Władysława Reymonta, film „Chłopi” – polski kandydat do Oscara 2024. Z myślą o rozrywce dla całej rodziny nie zabraknie uwielbianego przez młodych widzów i znanego na całym świecie megahitu „Psi Patrol: Wielki Film”.

Miejsce wydarzenia: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Szkolna 43

Dla wszystkich widzów, którzy zakupią bilety na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub zapłacą kartą w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

Kolejne benefity, tym razem dla przedsiębiorców, czekają przed ośrodkiem kultury w nowoczesnym kamperze, w którym funkcjonuje mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

Przesyłam pakiet informacji z prośbą o publikację i zamieszczenie na Państwa mediach i social mediach, aby jak największa liczba mieszkańców miasta i okolic mogła skorzystać z naszej propozycji.

https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/619

https://fb.me/e/5ODU37yZc

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.