środa, 12 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Biblioteka Pedagogiczna na…wakacje

Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach z siedzibą w zabytkowym Dworku Dolnowiejskim przy ul. Żeromskiego 9 serdecznie zaprasza w okresie wakacyjnym do korzystania z jej zbiorów.

Przypominamy Państwu, że Czytelnikiem biblioteki może zostać każda dorosła osoba z terenu woj. małopolskiego. Zapis jest bezpłatny, wystarczy tylko przyjść! Warunki zapisu oraz regulamin korzystania ze zbiorów  znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej .

W swoich zbiorach (ok. 40 tys. książek oraz 2 tys. ibuków) mamy szeroki wybór literatury naukowej głównie z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii. Gromadzimy także klasykę literatury polskiej i światowej, książki obcojęzyczne (angielski, francuski, rosyjski), lektury do szkoły średniej, a także bogatą ofertę poradników dla rodziców.

Od ponad 5 lat oferujemy także naszym Czytelnikom darmowy dostęp do książek w wersji elektronicznej na platformie Ibuk libra. Znajdziecie tu Państwo prawie 2 tys. tytułów publikacji naukowych i beletrystycznych.

Nasze wakacyjne godziny pracy:

codziennie od 9.00 do 15.00

wtorek od 10.00 do 17.00

sobota – biblioteka nieczynna

W dniach od 2 VIII do 14 VIII biblioteka będzie nieczynna.

Zapraszamy również do odwiedzin na naszych mediach społecznościowowych, gdzie prezentujemy w wyborze nasze zbiory i działalność. Wakacyjne propozycje to m.in. : Książka i… Wakacje z duchami, Wakacje z dreszczykiem, Mistrzowie reportażu, Klasyka się nie nudzi, Książki Umberto Eco w naszych zbiorach i wiele, wiele innych.

Polecamy Państwu na bibliotecznym kanale Youtube filmy podróżnicze (Szwajcaria, Uganda), a także materiały dotyczące naszej działalności i historii.

W upalne dni lata serdecznie zapraszamy w ożywczo-chłodne mury naszej biblioteki.

Pracujemy nadal w reżimie sanitarnym, prosimy o zamawianie książek telefonicznie lub mailowo, co bardzo skraca czas oczekiwania.

Kontakt: tel. 12 272-05-07, mail: filia.myslenice@pbw.edu.pl

Kinga Hechsman

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.