środa, 12 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Biblioteka Pedagogiczna nieczynna z powodu remontu

Od 11 lipca Biblioteka Pedagogiczna przy ul. Żeromskiego 9 jest nieczynna do odwołania z powodu remontu w ramach projektu modernizacji energetycznej wojewódzkich budynków użyteczności publicznej, współfinansowanego z Europejskich Funduszy Rozwoju Regionalnego.

Budynek biblioteki jest czasowo niedostępny dla Czytelników, personel biblioteki jednak nie przerywa pracy i prosi, aby śledzić bieżące informacje na stronie internetowej www.pedagogicznamyslenice.pl oraz w mediach społecznościowych.

Czytelników, którzy nie pobrali sobie jeszcze kodów do Ibuków biblioteka zachęca do skorzystania z tej oferty zwłaszcza teraz, gdy dostęp do zbiorów tradycyjnych jest niemożliwy (zapisanym Czytelnikom przesyłany jest kod drogą elektroniczną).Biblioteka umożliwia bezpłatny dostęp do wybranych publikacji elektronicznych na platformie IBUK libra. Dzięki uczestnictwu w konsorcjum Galicyjskich Bibliotek Pedagogicznych Czytelnicy mają dostęp do 1903 tytułów na platformie IBUK.

Biblioteka wykonuje również skany artykułów z czasopism pedagogicznych dla osób piszących prace naukowe (licencjackie, magisterskie, doktorskie) i udziela informacji telefonicznie pod nr 12 272-05-07 lub mailowo na adres: filia.myslenice@pbw.edu.pl codziennie od 8.00-15.00.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.