Big Band Dobczyce zaprasza na koncert

Przeczytało: 187

Big Band Dobczyce i MGOKiS Dobczyce zapraszają na koncert „Muzyczne Nostalgie”, który odbędzie się 6 marca 2021 roku, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w dniu koncertu, od godziny 17:30.

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna się nie pogorszy, to po raz pierwszy od bardzo dawna wydarzenie zorganizowane zostanie z udziałem publiczności. Z okazji Dnia Kobiet Zespół zagra… łagodne dźwięki i piękne piosenki, takie jak m. in. „Siódmy rok”, „My Way”, „Libertango”, „Bądź moim natchnieniem”, „What a Wonderful World” czy „A Natural Woman”. Wokalistami będą: Aleksandra Przewoźnik, Piotr Skóra i Marcin Jajkiewicz, na trąbce zagra Władysław Grochot, na akordeonie Wiesław Ochwat, na saksofonie Leszek Nowotarski, na fortepianie Wojciech Wachułka zaś na puzonie Patryk Szajda.

Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, na sali widowiskowej: udostępniona zostanie tylko połowa miejsc siedzących (co 2 miejsce), obowiązują maseczki ochronne oraz zakaz konsumpcji.

Foto: archiwum