sobota, 20 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Circo Variete Andalo zaprasza

informacja prasowa

Słowo od reżysera…

Jako ogromny miłośnik sztuki cyrkowej i podróżnik nie poprzestałem na cyrkowych wojażach w sezonie letnim… z ogromną chęcią poznania czegoś nowego, od kilku ostatnich lat, wyruszam również w trasę w okresie zimowym, oglądając przedstawienia świątecznych cyrków m.in. w Niemczech, Austrii, czy Hiszpanii… Te wizyty są zawsze dla mnie wspaniałym doświadczeniem i ogromną inspiracją. W Polsce nie mamy tradycji widowisk cyrków bożonarodzeniowych, ale tuż za zachodnią granicą naszego państwa istnieje zwyczaj, aby w święta pójść do cyrku. Jest to również niesamowite przeżycie, a cyrkowe firmy z ogromną starannością przygotowują świąteczne spektakle, aby dostarczyć swoim widzom niezwykłą magię. No i coś w tym jest… każdy cyrk w okresie świątecznym daje nam podwójnie magiczne wrażenia. Dlaczego by nie spróbować w Polsce? Pomysł cyrku zimowego był od lat moim marzeniem… cudownie by było pokazać polskiej publiczności, w miarę moich możliwości, choć namiastkę tej fantazji. Ta idea, która była uśpiona przez kilka lat, w tym roku ponownie budzi się do życia. Wystarczyło spotkać tylko odpowiednich ludzi, którzy z wielką chęcią pomagają mi w stworzeniu lepszego, większego programu i przygotowania tego kameralnego przedsięwzięcia zrodzonego z wielkiego serca. Zapraszamy do poznania efektów naszej pasji oraz pracy i mamy nadzieję, że propozycja zimowego cyrku się Państwu spodoba.

Karol Kaźnica

Zimowy Cyrk 2023 prezentuje widowisko zatytułowane: ,,Śnieżny Kalejdoskop”! Po raz pierwszy Circo Variete Andalo we współpracy z Cyrkiem Gwiazda prezentują całkowicie nową, świąteczną produkcję dla całej rodziny! Rodzice… zróbcie prezent swoim dzieciom, zapraszając na to wyjątkowe cyrkowe przedstawienie! W programie zobaczycie: żonglerkę odbijaną i klasyczną, ekwilibrystykę na wałkach rola-bola, iluzję, pokaz baniek mydlanych, groteskę magiczną, laserowe i ledowe show, a o dobry humor zadba Clown Don Pedro. Zaś dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy spotkanie ze specjalnymi, bajkowymi gośćmi i samym Świętym Mikołajem!

O ,,Śnieżnym Kalejdoskopie”…

Chcemy, aby Państwo spoglądając przez nasz ,,kalejdoskop” wspaniale odczuli magię cyrku i świąt w jednym… a to połączenie jest naprawdę genialne – uwierzcie nam na słowo i bawcie się razem z nami! Sztuka cyrkowa i świąteczny klimat wspólnie będą wirowały jak malutkie diamenty w kolorowym kalejdoskopie. Każdy z naszych numerów jest inny, zawiera zupełnie zróżnicowaną oprawę i styl wykonania, przez co możemy zaprezentować Państwu różnorodne i uniwersalne show cyrkowe w połączeniu z innymi sztukami performatycznymi, licznymi kostiumami, odpowiednio dobraną muzyką, z barwnym oświetleniem, przyjemną scenografią, efektami specjalnymi… oczywiście przy zachowaniu w całości charakteru Świąt Bożego Narodzenia! Zapraszamy na nasz unikalny spektakl, w który włożyliśmy ogrom miłości i pasji do cyrku!

Uwaga! Myślenice! Po raz pierwszy w Waszym mieście!

09.12 (SOBOTA) GODZ: 14.00 i 17.00, 10.12 (NIEDZIELA) GODZ: 13.00 i 16.00 – Piwnica Pod Lwem – Rynek 23. Wstęp – dowolny datek! Ilość miejsc ograniczona! Zachęcamy do całkowicie darmowej rezerwacji: 663035115 lub circovarieteandalo@gmail.com. Zapewni to Państwu 100% pewności miejsc.

Informacje praktyczne:

-wpuszczanie na salę rozpoczyna się 30 minut przed rozpoczęciem przedstawienia,

-zajmowanie miejsc odbywa się według kolejności przybycia,

-widzowie z rezerwacją proszeni są o przybycie minimalnie 10 minut przed rozpoczęciem przedstawienia (w innym razie prosimy o kontakt telefoniczny z informacją o przybyciu),

-na miejscu można będzie zakupić świeży popcorn i drobne pamiątki,

-podczas przerwy organizowane są darmowe zdjęcia z bajkowymi postaciami,

-sala jest ogrzewana,

-orientacyjny czas trwania przedstawienia wraz z przerwą to 110-120 minut.

Zapraszamy serdecznie!

Foto:archiwum

[post_gallery]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.