Czek na budowę placu zabaw

Przeczytało: 225

Informacja prasowa

35 525,9 złotych udało się zebrać podczas „Koncertu w Kolorowych Skarpetkach” na budowę placu zabaw dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku OREW w Myślenicach.

Właśnie dzisiaj odbyło się oficjalne podsumowanie charytatywnej zbiórki oraz przekazanie symbolicznego czeku przez burmistrza Jarosław Szlachetka oraz prezesa Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice Artura Góralika na ręce podopiecznych i kierownictwa OREW Myślenice oraz PSONI koło w Myślenicach.

– Dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca za wsparcie tej inicjatywy, a przede wszystkim naszej Orkiestrze Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice na czele z prezesem Arturem Góralikiem, PSONI Myślenice z prezesem Marcinem Jamrozem, a także Chórowi Hura, kierownictwu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu i głównym gwiazdom wieczoru zespołowi „Skaldowie” – legendzie polskiego rocka. To było świetne wydarzenie, a przyświecał mu wspaniały cel, jakim jest budowa placu zabaw dla osób z niepełnosprawnościami. Cieszę się, że mogłem wesprzeć to przedsięwzięcie i życzę szybkiej realizacji marzeń związanych z budową placu zabaw – powiedział burmistrz Myślenic Jarosław Szlachetka.

Foto: archiwum UMiG Myślenice