wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Dobczycki MGOKiS zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

informacja prasowa MGOKiS Dobczyce

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach – Powiat Myślenicki serdecznie zapraszają do udziału w XI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Folklor w duszy gra”. Tematem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, inspirowanej kulturą, tradycją i folklorem regionu Mazowsza. Konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu myślenickiego, w szczególności do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, osób dorosłych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, podopiecznych specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, środowiskowych domów samopomocy oraz podopiecznych domów pomocy społecznej. Głównymi celami konkursu są: podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanych z folklorem oraz ukazanie piękna i bogactwa kulturowego regionu Mazowsza

Każda instytucja/placówka może nadesłać do konkursu do 6 prac w każdej kategorii konkursowej. Większą liczbę prac należy uzgodnić wcześniej z organizatorem. Dopuszcza się do udziału prace wykonane indywidualnie przez uczestników niezrzeszonych w żadnych instytucjach/placówkach. Każdy uczestnik może złożyć do konkursu maksymalnie 1 pracę płaską, w formacie A3, wykonaną dowolną techniką, pozwalającą na zamieszczenie pracy w antyramie.

Wszystkie prace konkursowe opisane metryczką oraz pisemne zgłoszenia do konkursu należy dostarczyć do 24 maja 2024 roku na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce, z dopiskiem: „FOLKLOR W DUSZY GRA” – MAZOWSZE.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 27 maja 2024 roku. Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz wzór metryczki dostępne są na stronie internetowej: www.mgokis.dobczyce.pl. Przesyłamy je również w załączeniu. Szczegółowych informacji o konkursie udzielają także pracownicy MGOKiS Dobczyce, pod nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.

Zachęcamy do udziału!

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.