środa, 12 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Druhowie z OSP Myślenice-Śródmieście zapraszają na obchody jubileuszu

informacja prasowa OSP Myślenice – Śródmieście

Druhowie OSP Myślenice – Śródmieście serdecznie zapraszają mieszkańców miasta i gminy do udziału w wyjątkowych obchodach 150-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej Myślenice-Śródmieście, które odbędą się w sobotę, 08 czerwca 2024 roku.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14:00 mszą świętą w kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach. Będzie to doskonała okazja, aby wspólnie podziękować strażakom za ich niezłomną służbę i oddanie naszej społeczności.

Po mszy, na płycie myślenickiego rynku, odbędzie się uroczysty apel, podczas którego uhonorowani zostaną zasłużeni druhowie, zaprezentowana historia i osiągnięcia jednostki OSP Myślenice-Śródmieście, oraz nastąpi poświęcenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Następnie druhowie zapraszają wszystkich na strażacki piknik, który odbędzie się w Parku Jordana. W programie przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym konkursy, gry i zabawy.

Nie przegapcie, proszę, tego wyjątkowego wydarzenia! Bądźcie z nami, aby wspólnie świętować i okazać wsparcie naszym dzielnym strażakom.

Do zobaczenia!

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.