sobota, 27 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Dwie wygrane drużyny badmintona TKKF Uklejna

informacja prasowa sekcji badmintona TKKF Uklejna

4 lutego badmintonowy zespół TKKF UKLJNA Myślenice rozegrał niezwykle emocjonujące spotkania I Ligi Badmintona w Katowicach, gdzie podejmował drużynę gospodarzy AZS UŚ KATOWICE i zespół z Bierunia – UKS UNIA BIERUŃ.

W pierwszym meczu drużyna mierzyła się z zespołem z Bierunia. Po solidnych pojedynkach w wykonaniu myślenickich zawodników drużyna pewnie wygrała to spotkanie 7:0, nie tracąc nawet seta. W kolejnym TKKF mierzył się z zespołem gospodarzy AZS UŚ KATOWICE. Atmosfera była niesamowita, a wyniki poszczególnych pojedynków wskazywały na niezwykle zaciętą walkę. Warto zwrócić uwagę, że w trzech z nich rozstrzygnięcia zapadły dopiero w trzecim secie, co dodatkowo wzmacniało emocje. Ostatecznie zespół z Myślenic wygrał to spotkanie 5:2 i dopisał kolejne punkty do tabeli ligowej.

W Katowicach zespół z Myślenic wywalczył komplet 6 punktów i awansował na 6 pozycję w tabeli ligowej.