czwartek, 18 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Festiwal Sportów Ekstremalnych Extreme Jam powraca do Myślenic!

informacja prasowa UMiG Myślenice

W weekend 8-9 sierpnia na myślenickim Zarabiu odbędzie się Extreme Jam 2020, czyli Festiwal Sportów Ekstremalnych współorganizowany przez Miasto i Gminę Myślenice. Impreza z uwagi na pandemię koronawirusa odbędzie się w innej formule niż pierwotnie zakładano, ale zarówno widzowie jak i uczestnicy nie będą mogli narzekać na brak adrenaliny!

G-Shock Extreme Jam 2007 przeszedł do historii jako największa swego czasu impreza skupiająca sporty ekstremalne w Polsce. Wydarzenie przyciągnęło wtedy do Myślenic tysiące pasjonatów sportu i muzyki. Festiwal miał powrócić w pełnym wymiarze już w czerwcu tego roku, ale obostrzenia epidemiologiczne niestety pokrzyżowały plany organizatorów. Extreme Jam 2020 odbędzie się w wersji okrojonej i dostosowanej do bieżących nakazów sanitarnych.

Pierwszym eventem będzie WAKEBOARDING, spektakularne pokazy na rzece Rabie, a w ramach nich zawody na najlepszy trik, które rozegrają się wieczorem przy specjalnych efektach świetlnych i muzyce. Warto wspomnieć o prestiżowych zawodach Dj’skich IDA, gdzie na specjalnej scenie muzycznej usytuowanej w pobliżu rzeki i knajpki Lato Na Zarabiu rozegrana zostanie bitwa dj’ska o tytuł Mistrza Polski w Scratchowaniu.

Dalej w programie dla szerszego grona zainteresowanych przygotowano zawody kajakowe z mnóstwem ciekawych nagród oraz biegi przeszkodowe dla dzieci NINJA KIDS. Całości dopełni coroczna akcja graffiti na murkach nad jazem oraz muzyka grana w tle przez najlepszych dj’ów.

Główny sponsor imprezy: Miasto i Gmina Myślenice, organizator: Fundcja Silva Rerum, partnerzy:

IDA Poland, Wakepro, Wakepark Kraków, Swell, Zooteka, Bullet Run Polska, Lato Na Zarabiu, partnerzy medialni: RMF MAXXX, ITV Myślenice, Gazeta Myślenicka, Portal Myślenicka24, Freestyle.pl, sponsorzy: Konfliktshop.pl, Magma Bags & Dj Accesories, Volcom, Gorący Potok, Kubota, Drew Farb, Cukiernia Dziadkowiec, Pizzeria Camorra, Mr. Piaggio

Program EXTREME JAM 2020

SOBOTA 8.08

10.00 – 18.00 Street Art nad Jazem

12.00 – 19.00 Bieg Przeszkodowy dla Dzieci „Ninja Kids”

17.00 – 20.00 Mistrzostwa Polski Dj’ów Scena „Lato Na Zarabiu”

16.00 – 20.30 Freestyle Wakeboarding Session

20.30 – 21.30 Lights & Music Wakeboarding Best Trick Show

21.30 – 24.00 Afterparty „Lato Na Zarabiu”DJ Daaz (otwarta przestrzeń leżakowa)

NIEDZIELA 9.08

11.00 – 15.00 Freestyle Dj Session / IDA Scratch Session

12.00 – 18.00 Bieg Przeszkodowy dla Dzieci „Ninja Kids”

14.00 – 16.00 Kajakowy Wyścig Dla Każdego

18.00 – 22.00 Afterparty Lato Na Zarabiu

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.