środa, 24 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Finał Pucharu Polski PPN Myślenice: Orzeł gra z Jordanem na stadionie Dalinu!

Sobota 13 listopada, godzina 13:00, Orzeł Myślenice zagra w finale okręgowego Pucharu Polski z Jordanem Zakliczyn. Obie drużyny już tej jesieni spotkały się ze sobą i lepszy w Zakliczynie okazał się Jordan. Co więcej obie drużyny przed dwoma laty grały też w finale Pucharu Polski i wówczas również lepszy okazał się Jordan. Zawodnicy Orła Myślenice powalczą o przerwanie złej passy, a Jordan również ma apetyt na kolejny triumf w tych rozgrywkach.

Do rozgrywek pucharowych obie drużyny przystąpiły w drugiej rundzie, a w drodze do finału Orzeł Myślenice pokonał Karpaty II Siepraw (4:1), Karpaty I Siepraw (3:0) oraz w półfinale Rabę Dobczyce (2:1). Jordan natomiast rozpoczął od wygranej z Lubomirem Wiśniowa (3:2), następnie pokonał drużynę rezerw Orła Myślenice po rzutach karnych (2:2, rz.k 3:1), a w półfinale wyrzucił z rozgrywek drużynę Dalinu Myślenice (4:1).

Wstęp na sobotni finał organizowany przez Podokręg Piłki Nożnej w Myślenicach na neutralnym gruncie – stadionie Dalinu Myślenice, przy ul. Zdrojowej 9 – będzie dla kibiców obu drużyn bezpłatny. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 13:00.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.