poniedziałek, 22 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Gdzie zaparkować?

informacja prasowa UMiG Myślenice

W związku z Mszą Świętą na myślenickim Rynku w sobotę 24 sierpnia o godz. 11:00 w ramach Jubileuszu 50-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Pani Myślenickiej w centrum Myślenic wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym.

Utrudnienia występować będą w szczególności w obrębie ulic Reja, Gałczyńskiego i Słowackiego, a ulica Kościuszki zostanie zamknięta już w piątek 23 sierpnia od godziny 20:00. Ruch zostanie przywrócony w sobotę 24 sierpnia od godziny 22:00. Prosimy o niepozostawianie samochodów w obrębie płyty Rynku i wyżej wymienionych ulic, bezwzględny zakaz parkowania zostanie czasowo wprowadzony na parkingach w obrębie Rynku, dotyczyć będzie też zatok parkingowych przy ul. Kościuszki, Królowej Jadwigi, czy Piotra Skargi.

Ze względu na przewidywaną ilość uczestników zaleca się, aby od godziny 13 do 14 zaniechać poruszania się samochodami w centrum miasta. Organizatorzy oraz Straż Miejska zalecają przyjście pieszo na Mszę Świętą, co zdecydowanie ułatwi dostanie się bezpośrednio na płytę Rynku, a także bezpieczny powrót.

Na Rynku w czasie trwania obchodów Jubileuszu 50-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Myślenickiej zabrania się zastawiania w jakikolwiek sposób wyjść i dróg ewakuacyjnych oraz dróg dojazdowych dla służb ratowniczych. Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów, strażników miejskich i służb ochrony oraz zachowanie należytych środków ostrożności, tak aby każdy mógł uczestniczyć w nabożeństwie i bezpiecznie wrócić do swojego domu.

Za utrudnienia przepraszamy!

Pielgrzymów przybywających na Jubileuszową Mszę Świętą zapraszamy do skorzystania z miejsc parkingowych przy: (Prosimy o planowanie przyjazdu wcześniej, by dostać się z parkingu na płytę Rynku. Program uroczystości Jubileuszowych rozpoczyna się na Rynku o godzinie 10:00) ulicach:- Solidarności, Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Sienkiewicza,  Zdrojowa, Galla Anonima, Cegielskiego, Zakopianka, pod wiaduktem, Parafia św. Brata Alberta, Parkingi na Placu Kilińskiego oraz przy ul. Traugutta i Jordana są zarezerwowane dla zaproszonych gości oraz osób duchownych.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.