czwartek, 18 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

GOKiS w Pcimiu ogłasza konkurs

Gminny Ośrodek Kultury w Pcimiu ogłasza konkurs literacji zatytułowany: TWARDO STĄPASZ PO ZIEMI CZY BUJASZ W OBŁOKACH? – OPISZ SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ.
Oto regulamin konkursu, nad którym „Sedno” objęło patronat medialny:
1.ORGANIZATOR
Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu. Partnerem Gminna Biblioteka Publiczna w Pcimiu Patronat medialny – myslenice-itv , myślenicki miesięcznik powiatowy Sedno, miasto-info, Dziennik Polski.
2. CELE KONKURSU
– zachęcanie utalentowanych dzieci, młodzieży i dorosłych do pisania i prezentowania swojej twórczości literackiej – rozwijanie umiejętności literackich ze wskazaniem na poprawność stylistyczną i językową utworu – konstruktywna i twórcza aktywność w czasie kwarantanny – ukazanie poprzez prezentacje literacką – obecnej sytuacji, za pomocą różnych form pisarskich
3. ZASADY UCZESTNICTWA
– konkurs jest kierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu powiatu myślenickiego – prace muszą być utworami własnymi, wcześniej nie publikowanymi – uczestnik konkursu ma za zadanie napisać utwór w formie dziennika, eseju, opowiadania, noweli, – utwór powinien zawierać minimum 10 tys. znaków, maksimum… 100 000 – uczestnik może zgłosić tylko jeden utwór – warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia (zał. nr 1) oraz wypełnienie i podpisanie oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych (zał. nr 2) i wysłanie skanu, lub zdjęcia tego dokumentu wraz z utworem i kartą zgłoszenia na adres mailowy gokpcim [at] op.pl z tytułem KONKURS LITERACKI do 10 kwietnia 2020 – utwory będą oceniane w następujących kategoriach wiekowych IV – VI klasy, VII – VIII klasy, młodzież do 18 r.ż, dorośli
4. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
Jury powołane przez Organizatora będzie oceniało utwory wg następujących kryteriów: – twórczy charakter utworu – samodzielności i oryginalności – poziom literacki utworu.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www. kliszczacy.pl – zakładka KULTURA, oraz na facebook’u: Kulturalna Gmina Pcim, o terminie ogłoszenia wyników i rozdania nagród poinformujemy telefonicznie, bądź drogą mailową.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.