Hej kolęda – wstawaj Kuba!

W dniu 13-go listopada Jakub Starzak (mieszkaniec Bęczarki (gmina Myślenice) uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu, doznał poważnych obrażeń i obecnie przebywa w śpiączce. Szpital poinformował rodzinę o wypisaniu, przez co Jakub musi trafić do specjalistycznego ośrodka wybudzeniowo – rehabilitacyjnego gdzie czeka go bardzo kosztowna rehabilitacja.

Jako Fundacja Akuratna, która już od czterech lat pomaga potrzebującym z terenu województwa Małopolskiego (w szczególności mieszkańcom powiatu myślenickiego – chociażby poprzez organizację festiwalu SMYK FEST) postanowiliśmy zaangażować się najlepiej jak potrafimy by zebrać środki finansowe na pomoc Jakubowi – podopiecznemu naszej fundacji.

Projekt „Hej kolęda – wstawaj Kuba!” to oddolna inicjatywa wolontariuszy fundacji oraz Harcerzy Hufca ZHP Myślenice. Podczas godzinnych koncertów kolędowych – charytatywnych, wolontariusze zaprezentują najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. W ten właśnie sposób chcą zaprosić do wspólnego kolędowania i pomagania mieszkańców powiatu myślenickiego. Na stronie fundacji: www.facebook.com/fundacjaakuratna na bieżąco będą podawane terminy i miejsca koncertów kolędowych.

Zapraszamy do licznego udziału i wsparcia Jakuba dobrowolnymi darowiznami. 100% zebranych środków podczas koncertu trafi na rzecz Kuby Starzaka – jego leczenie i rehabilitację.

Zobacz relację z próby grupy kolędniczej: Facebook

Kuba zawsze pomagał potrzebującym, teraz sam potrzebuje naszego wsparcia!

Organizator akcji: Fundacja Akuratna, Partnerzy: ZHP – Hufiec Myślenice, Starostwo Powiatowe w Myślenicach