wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Kino „Muza” „odmrożone”

Już w sobotę 29 maja swoją działalność wznowi w trybie weekendowym (w sobotę i niedzielę). Kinowy weekend otwarcia zapowiada się bardzo ciekawie.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu  dołożył wszelkich starań, żeby zachować standardy bezpieczeństwa, a widzowie bez obaw mogli skorzystać z oferty kina. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć same premiery m.in.: dla dzieci i rodzin znakomitą animację Krudowie 2. Nowa Era,  a dla dorosłych zdobywcę trzech Oscarów – Nomadland oraz komedię romantyczną „Druga Połowa”  – w gwiazdorskiej polskiej obsadzie, idealną na powrót do normalności.

Mocne otwarcie. Jakie filmy zobaczymy?

W weekend otwarcia i w kolejne czerwcowe weekendy proponujemy różnorodne kino wypełnione premierami i przedpremierami. Dla dzieci i rodzin (Krudowie 2 Nowa Era – to  nominowana do Oscara animowana komedia o tym, jak Krudowie radzą sobie w świecie, który nieustannie się zmienia, przyciągnęła do kin tłumy, przypominając nam, jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina oraz jak – wbrew pozorom – ewolucja nie zmieniła nas tak bardzo, jak mogliśmy przypuszczać.), a dla dorosłych: „Nomadland” – oscarową produkcję o współczesnych nomadach. Dla fanów lekkiego kina mamy komedię romantyczną „Druga Połowa” To tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą, Maciejem Musiałem i Marianną Zydek i Jackiem Knapem w rolach głównych. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki. W filmie wystąpiła plejada gwiazd.

Specjalna oferta na Dzień Dziecka

Ponadto Od 1 do 11 czerwca o godz.10.00 Kino Muza zaprasza na nowy cykl dedykowany najmłodszym wraz z opiekunami „Kino Muza Maluchom”. Zapraszamy Was z maluchami na kultowe animacje ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Animacje, które z całą pewnością nie zawiodą treścią. Reksio, Bolek i Lolek, Miś Kudłatek i Pampalini, to bohaterowie dziecięcej wyobraźni. Te bajki pobudzą ciekawość, a i jest szansa, że dzieci chętnie do kina później z Wami powrócą na krótkie i dłuższe metraże. Pokazy obejmują 3 odcinki i trwają do 30 minut. Wstęp 8 zł.

Dla fanów dłużysz metraży i animacji od 1 do 11 czerwca o godz.11.00 w Kinie Muza czeka na wyjątkowy seans premierowej komedii i animacji „Krudowie 2. Nowa Era”. Bilety wg. cennika Kina Muza.

Szczegóły na stronie internetowej  www.mokis.myslenice.pl/index.php/kinomuza oraz na facebooku Kina www.facebook.com/kinomyslenice

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.