czwartek, 18 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Kolejny koncert na rzecz Ali Dudy

Po raz kolejny wiśniowski GOKiS zorganizował koncert charytatywny dla chorej Ali Dudy z Lipnika. Koncert odbył się w hali sportowej w Wiśniowej, w tej samej, w której koncertowano na rzecz Ali kilkanaście dni temu.

Tym razem był to festiwal folkloru. Na scenie zaprezentowały się: Zespół Regionalny „Banda Burek” z Wiśniowej, Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce” oraz Zespół Regionalny ”Węglowianie” z Węglówki. W tym samym czasie, kiedy na scenie królowały tańce i przyśpiewki, kiedy oklaskiwano grupy dziecięce i dorosłe w innej części hali można było nabyć wypieki i ciasta wrzucając uprzednio datek do puszki.

Ala Duda przebywa w szpitalu w Prokocimiu. Wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Społeczność Wiśniowej pięknie zintegrowała się w niesieniu pomocy dziewczynce. Wyjeżdżając z Wiśniowej nie wiedzieliśmy jeszcze ile udało się zebrać pieniędzy. Kiedy tylko uzyskamy taką informację przekażemy ją naszym Czytelnikom.

Wiadomość z ostatniej chwili (poniedziałek 4.03.2019 godz. 15.30). Podczas koncertu charytatywnego w Wiśniowej zebrano kwotę 11 tysięcy 474 złotych. Wszystkie te pieniądze zasilą konto pomocy dla Ali!

Na zdjęciach: Koncert folklorystyczny na rzecz Ali Dudy.

Foto: Maciej Hołuj

[post_gallery]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.