środa, 12 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Kolejny koncert na rzecz Ali Dudy

Ala Duda ma 14 lat i od sierpnia ubiegłego roku przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii szpitala w Prokocimiu. Podczas pobytu w szpitalu doszło u niej do wstrząsu septycznego, którego skutki są takie, że u dziewczynki wystąpiła niewydolność wielonarządowa. Aby ratować zdrowie Ali konieczna jest kosztowna rehabilitacja.

Z pomocą mieszkance Lipnika przyszła społeczność Wiśniowej. O koncercie charytatywnym, z którego dochód (około 25 tysięcy złotych) przeznaczony został na leczenie dziewczynki mogliście Państwo przeczytać w lutowym numerze wydania papierowego „Sedna”. Tymczasem już 3 marca o godzinie 18 w Wiśniowej, w tamtejszej hali sportowej, odbędzie się kolejny koncert na rzecz Ali. Tym razem wystąpią: Zespół Regionalny „Banda Burek”, Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”, Zespół Regionalny „Węglowianie” oraz zespół „Symphony”. Patronat honorowy nad koncertem objęli: wójt Wiśniowej Bogumił Pawlak oraz burmistrz Dobczyc Tomasz Suś. Bilety cegiełki w wysokości 20 złotych można nabywać w GOKiS w Wiśniowej oraz w MGOKiS w Dobczycach. Bilety rozprowadzane będą także podczas samego koncertu. Bądźcie Państwo z nami w Wiśniowej w dniu 3 marca o 18-tej!

Jeśli ktoś zechce wspomóc rehabilitację chorej Ali może przesłać dowolną kwotę na konto: 62860200000008002647500001 z dopiskiem: „Ala”.

Na zdjęciu: Wokalistka Marlena Mazgaj podczas jednego z koncertów charytatywnych na rzecz Ali Dudy.

Foto: Maciej Hołuj

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.