Koncert charytatywny na myślenickim rynku

Na płycie myślenickiego rynku odbył się koncert charytatywny Smyk Fest im. Kacperka Chodurka zorganizowany przez Społeczny Komitet Organizacyjny, którego szefem był myślenicki społecznik i działacz charytatywny Krystian Stopka.
Przez cały czas trwania koncertu na płycie rynku poruszali się wolontariusze z puszkami na datki. Na scenie pojawili się artyści występujący pro bono: Małgorzata Hodurek z zespołem, Karolina Szczurowska, Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice pod dyrekcją Joanny Knapik oraz gwiazda wieczoru zespół „The Dumplings”. Koncert poprowadzili charytatywnie: Julia Kamińska oraz Konrad Pondo.
Odbyła się także licytacja gadżetów. Między innymi tortu, którego cenę wywindowano na 2 tysiące złotych oraz kasku i kurtki samego Roberta Kubicy (z autografem naszego najlepszego kierowcy wyścigowego), który kupiono za kwotę 4 tysięcy złotych.
Pieniądze, które zebrano przeznaczone zostaną na czwórkę potrzebujących: 6-letnią Emilkę Skrzeczek z Trzebuni, 7-letnią Karolinę Płachtę z Zakliczyna, 27-letniego Macieja Ostafina z Trzebuni oraz 41-letniego Marcina Kasprzyka z Kunic.
Przez cały czas trwania koncertu czynna była cukierenka, w której swoje wypieki prezentowali: Sylwia Bała uczestniczka programu „Bake off – Ale ciacho!” oraz Mikołaj Cienkosz uczestnik programu MasterChef junior. W finale dnia wystąpił zespół „The Dumplings”.
Foto: Maciej Hołuj