czwartek, 22 lutegoMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Lato z Radiem w Dobczycach

Już 15 lipca wydanie „Lata z Radiem” (godz. 9.00-12.00) z malowniczego Pogórza Wielickiego w Małopolsce poprowadzi Roman Czejarek. Na „Muzyczną Jedynkę” (godz. 14.00-15.00) i relacje w audycji „Lato z Radiem Extra” (godz. 16.00-17.00) zaprosi Paweł Sztompke.

W godz. 11.00-17.00 zapraszamy na piknik rodzinny, który będzie pełen niespodzianek, atrakcji oraz konkursów z nagrodami: „Z tabliczkami TAK lub NIE”, „Czy znasz ten przebój” czy „Najlepszy kibic Lata z Radiem”. Na uczestników pikniku czekają: Polski Związek Karate Tradycyjnego z mistrzowskim pokazem karate tradycyjnego, występy dobczyckiej Sekcji Wokalnej „Muzopozytywni” i Sekcji Gimnastyki Artystycznej „Diament Dobczyce”. W ramach „Tanecznej rozgrzewki” Marcin Konecki przybliży słuchaczom podstawy hip – hopu, gorącej salsy oraz stylem disco wejdzie w szalone lata 70.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych słuchaczy przygotowanych przez Polskie Radio Dzieciom, którzy w „Nie–Udanej Audycji” będą mogli poczuć się, jak dziennikarz radiowy i pomogą stworzyć prawdziwą audycję. Marta Powałowska poprowadzi quiz historyczny „Bajkowe zagadki dźwiękowe. Dawno, dawno temu…”. Ponadto odbędą się pokazy dziecięce karate tradycyjnego oraz występ dziecięcego zespołu tanecznego INTOX.

Już o 17.00 początek koncertów „Lata z Radiem”. Na scenie w Dobczycach wystąpią: Centrum Uśmiechu, zespół B.L.U.E oraz gwiazda wieczoru – zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz (godz. 21.00).

Dziennikarze Polskiego Radia wyruszą w trasę i odwiedzą kolejnych 5 miejscowości w różnych zakątkach Polski, a będą to: Tymbark (23 lipca), Giżycko (30 lipca), Myślenice (5 sierpnia), Międzyzdroje (19 sierpnia) oraz Przemyśl (27 sierpnia).

Więcej informacji na stronie latozradiem.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.