wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Memoriał im. Stacha Cichonia – zapisy na charytatywny turniej piłkarski

informacja prasowa
Finał kolejnej edycji charytatywnego Memoriału im. Stacha Cichonia w Myślenicach odbędzie się w niedzielę 5 lutego 2023! Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Frania Foremnego z Głogoczowa oraz Mateusza Chrobaka z Sułkowic. Zapraszamy do zapisów drużyn na turniej piłkarski – eliminacje odbędą się 28 oraz 29 stycznia w hali Sport Myślenice.
To największy turniej halowy w rejonie Myślenic, od lat cieszący się dużym zainteresowaniem zawodników i kibiców. Do finałów, które odbędą się 5 lutego w wypełnionej po brzegi myślenickiej hali awansuje 8 zespołów z czterech grup eliminacyjnych. Memoriał jest wspomnieniem zasłużonego działacza myślenickiego – Stanisława Cichonia, nauczyciela, spikera i konferansjera sportowych imprez, wielkiego fana Dalinu i Orła Myślenice.
W turnieju piłkarskim wezmą udział 24 zespoły podzielone na cztery grupy. Grupa A i B zagra 28 stycznia (A od 13:00 do 17:00; B od 17:00 do 22:00), natomiast grupa C i D 29 stycznia (C od 8:00 do 12:00; D od 12:00 do 16:00). Wielki finał Memoriału im. Stacha Cichonia z udziałem ośmiu najlepszych ekip w niedzielę 5 lutego w hali Sport Myślenice. Kilka lat temu patronat honorowy nad rozgrywkami objął Polski Związek Piłki Nożnej.
Organizację imprezy wspiera Urząd Miasta i Gminy Myślenice pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki. Memoriał im. Stacha Cichonia w Myślenicach odbywa się już po raz trzynasty, wszystkie wcześniejsze edycje miały charakter charytatywny, a każdorazowo całkowity dochód z wpisowych, loterii fantowych i licytacji przekraczał kilkadziesiąt tysięcy złotych – również tym razem dochód z imprezy wesprze leczenie Frania Foremnego i Mateusza Chrobaka.
Wpisowe na turniej wynosi 600 zł lub więcej według uznania drużyny – całość zostanie przeznaczone na leczenie dwóch chłopców:
Franio Foremny z Głogoczowa: https://www.siepomaga.pl/franus-foremny
Mateusz Chrobak z Sułkowic: https://www.siepomaga.pl/mateusz-chrobak
Zapisy na turniej trwają do 15 stycznia na adres mailowy: marek.pajka@myslenice.pl lub telefonicznie 501252 618
Bieżące informacje na naszym fanpage’u: Memoriał im. Stacha Cichonia

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.