czwartek, 30 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

MGOKiS w Dobczycach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza do udziału w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Folklor w duszy gra”, organizowanym we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Myślenicach. Tematem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej inspirowanej kulturą, tradycją i folklorem polskich gór.
Konkurs adresowany jest do mieszkańców z powiatu myślenickiego, w szczególności do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, osób dorosłych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, podopiecznych specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, środowiskowych domów samopomocy oraz podopiecznych domów pomocy społecznej. Każdy uczestnik może złożyć do konkursu maksymalnie 1 płaską pracę, w formacie A3, wykonaną techniką w stylu dowolnym. Każda placówka do udziału w konkursie może złożyć maksymalnie 6 prac z każdej kategorii. Większą ilość prac należy wcześniej ustalić z organizatorem. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej www.mgokis.dobczyce.pl.
Głównymi celami konkursu są: podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanych z folklorem oraz ukazanie piękna i bogactwa kulturowego regionu polskich gór. Wszystkie prace konkursowe opisane metryczką oraz pisemne zgłoszenia do konkursu należy dostarczyć do 15 listopada 2022 roku na adres:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
ul. Szkolna 43
32-410 Dobczyce
z dopiskiem: „FOLKLOR W DUSZY GRA”
Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 15 listopada 2022 roku. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Szczegółowych informacji o konkursie udzielają także pracownicy MGOKiS Dobczyce, pod nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.