czwartek, 30 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

MGOKiS w Dobczycach zaprasza do udziału w konkursie

Informacja prasowa MGOKiS w Dobczycach

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza do udziału w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Folklor w duszy gra”. Tematem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej inspirowanej kulturą, tradycją i folklorem Małopolski.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców z powiatu myślenickiego, w szczególności do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, osób dorosłych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej, podopiecznych środowiskowych domów samopomocy oraz podopiecznych domów pomocy społecznej. Każdy uczestnik może złożyć do konkursu maksymalnie 1 płaską pracę, w formacie A3, wykonaną techniką w stylu dowolnym. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie.

Głównymi celami konkursu są: podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanych z folklorem oraz ukazanie piękna i bogactwa kulturowego regionu Małopolski.

Wszystkie prace konkursowe opisane metryczką oraz pisemne zgłoszenia do konkursu należy dostarczyć do 21 maja 2021 roku na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce z dopiskiem: „FOLKLOR W DUSZY GRA”

Prace konkursowe wykonane przez uczestników z powiatu myślenickiego zostaną poddane ocenie specjalnie powołanej komisji oraz ocenie internautów. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 28 maja 2021r.

Zachęcamy do zapoznania się z plakatem, regulaminem, kartą zgłoszenia i metryczką, dostępnymi na stronie MGOKiS Dobczyce: http://www.mgokis.dobczyce.pl/2021/04/07/viii-powiatowy-konkurs-plastyczny-folklor-w-duszy-gra-malopolska/

Szczegółowych informacji o konkursie udzielają także pracownicy biura MGOKiS Dobczyce, pod nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.

Zapraszamy do udziału w konkursie! Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody!

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.