wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Muzeum Niepodległości w Myślenicach zaprasza

Muzeum Niepodległości w Myślenicach zaprasza na otwarcie całkiem nowych wystaw stałych, które odbędzie się 10 września o godzinie 16.00. Dzięki nowej aranżacji i wyposażeniu muzeum zyskało swój kształt finalny, a jego długoletni proces budowy dobiegł końca.

Szczegóły wydarzenia prezentują się następująco: 16.00 – uroczyste otwarcie nowych wystaw stałych z udziałem zaproszonych gości i mediów. O oprawę artystyczną zadba chór „HURA”, 17.30-22.30 – nocne zwiedzanie muzeum, czyli wydarzenie otwarte dla wszystkich spragnionych kulturowych i historycznych wrażeń

A oto jakie wystawy zostaną zaprezentowane: Historia Myślenic, Myśleniczan walka o niepodległość i Myśleniczan walka o demokrację. O 16.00 odbędzie się uroczystość dla zaproszonych gości, ale już chwilę później, od 17.30 muzeum zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta na nocne zwiedzanie muzeum! Na wystawach można będzie zobaczyć filmy, hologramy i aplikacje, a przede wszystkim ciekawe eksponaty zamknięte w nowoczesnych gablotach i oprawione kreatywnymi rozwiązaniami scenograficznymi! W wydarzeniu wezmą udział rekonstruktorzy z różnych epok, a dla dzieci przygotowany zostanie konkursy z nagrodami.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.