poniedziałek, 22 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Myślenicka Scena kończy lato w Jasienicy – zapraszamy 19 września!

informacja prasowa UMiG Myślenice

Czwartym przystankiem Myślenickiej Sceny Letniej w bieżącym roku będzie Jasienica. Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym pikniku połączonym z licznymi atrakcjami w niedzielę 19 września na terenie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Jasienicy!

Imprezy, które w tym roku odbyły się pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki w Myślenicach (Wianki 2021) oraz Drogini i Jaworniku, cieszyły się dużym zainteresowaniem i wierzymy, że również w Jasienicy 19 września frekwencja dopisze.

Wydarzenie rozpocznie się od 14:30, a w programie dla najmłodszych na animacje zaprosi kultowa maskotka z Psiego Patrolu – Chase, później widzowie zobaczą Incredible Equilibrum, czyli pokaz oparty na tradycyjnych cyrkowych rutynach zmieszanych z komedią – będzie śmiesznie i efektownie! Ten pokaz o godzinie 16:00.

Od 17:30 scenę letnią opanuje Francois. Koncert francuskiego artysty, który śpiewa polskie klasyki w języku francuskim, natomiast francuskie piosenki będzie można usłyszeć… po polsku! Serdecznie zapraszamy na koncert, a wstęp dla wszystkich jest darmowy!

Imprezie towarzyszyć będzie oczywiście strefa gastronomiczna przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich, nie zabraknie działań promocyjnych lokalnych instytucji, wymian książek, loterii fantowej, plenerowych lekcji tańca, gigantycznych dmuchańców, czy wspólnego śpiewania.

Mobilny Punkt Szczepień i Narodowy Spis Powszechny 2021

W trakcie imprezy zorganizowane zostaną dwa mobilne punkty, z których w jednym będzie można się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 – przypominamy, że udział w spisie do 30 września jest obowiązkowy! Jednocześnie będzie także możliwość szczepienia przeciw COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień. Dostępne preparaty do szczepień to Pfizer, Astra Zeneca oraz Johnson&Johnson.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.