sobota, 20 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Myślenicka Scena Letnia już 7 sierpnia zawita do Zawady!

informacja prasowa UMiG Myślenice
Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza na drugi wakacyjny przystanek Myślenickiej Sceny Letniej – w niedzielę 7 sierpnia cykliczny piknik rodzinny odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej w Zawadzie!
Impreza wpisana w kalendarz jubileuszu 680-lecia Myślenic rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do wieczora. W planie między innymi animacje, konkursy, czy piosenki Disney’a dla najmłodszych, a następnie od 17:30 scenę przejmie Wydmański Show z pokazem cyrkowym, połączonym z komedią. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Gooroleska, który na żywo w Zawadzie zagra coverowe piosenki. Po koncercie odbędzie się zabawa taneczna z DJ-em.
Podczas całego wydarzenia gigantyczne dmuchańce, smakołyki przygotowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, a także działania promocyjne gminnych instytucji. Organizatorzy przewidzieli też loterię fantową, animacje i konkursy z nagrodami, grill oraz pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawadzie.
Na rodzinny piknik zapraszają Miasto i Gmina Myślenice, Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzie, Centrum Usług Społecznych w Myślenicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.
Charytatywny wymiar – zbiórka dla Zosi Pająk
Podczas Myślenickiej Sceny Letniej w Zawadzie przeprowadzimy charytatywną zbiórkę dla Zosi Pająk. Zosia urodziła się dwa miesiące temu i zdiagnozowano u niej chorobę, dla której jedyną szansą na normalne funkcjonowanie jest terapia genowa najdroższym lekiem świata, który może uwolnić od skutków SMA. Aby Zosia mogła poddać się terapii genowej i zatrzymać SMA, a następnie rozwijać się jak jej rówieśnicy i żyć w przyszłości samodzielnie, potrzebuje ponad 10 mln zł!
Wpłać na zbiórkę dla Zosi: https://www.kawalek-nieba.pl/zosia-pajak/

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.