Myślenicka Scena Letnia: Koncert Agaty Buczkowskiej w Drogini!

Przeczytało: 330

informacja prasowa UMiG Myślenice

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza na kolejny przystanek Myślenickiej Sceny Letniej – w sobotę 24 lipca na boisku sportowym w Drogini wiele atrakcji, a wśród nich między innymi koncerty Agaty Buczkowskiej znanej z The Voice of Poland, czy Kosmokwaków!

Gmina Myślenice wspólnie z Centrum Usług Społecznych w Myślenicach organizuje cztery wydarzenia plenerowe w ramach Myślenickiej Sceny Letniej w roku 2021. Za nami już czerwcowe Wianki nad Rabą, a kolejne wydarzenia odbędą się 24 lipca w Drogini, 28 sierpnia w Jaworniku oraz 18 września w Jasienicy.

Początek pikniku na boisku sportowym w Drogini zaplanowano na godzinę 16:00, Stowarzyszenie Droginia dla Pokoleń oraz Zespół Placówek Oświatowych zapraszają na zabawy i konkursy dla dzieci, dmuchane atrakcje, bieg z przeszkodami dla najmłodszych oraz konkurs dla rodzin. Podczas pikniku prowadzona będzie także loteria fantowa.

– O godzinie 17:00 na scenie zaprezentują się „Kosmokwaki”, będzie to koncert z animacjami dla dzieci. Gwiazdą wieczoru będzie Agata Buczkowska z The Voice of Poland, była wokalistka zespołu Ich Troje, która zagra wspólnie z Jonashem Wróblem oraz Mają Hyży i Magdą Beredą. Ten koncert rozpocznie się o 19:00, a po nim zapraszamy na zabawę z DJ-em – mówi Barbara Bylica, naczelnik Wydziału Promocji Współpracy Sportu i Kultury UMiG Myślenice.

Myślenicka Scena Letnia – Droginia: sobota 24 lipca, boisko sportowe LKS Sęp

16:00 – start imprezy17:00 – Kosmokwaki – koncert z animacjami dla dzieci, 19:00 – Koncert Agaty Buczkowskiej (The Voice of Poland, była wokalistka Ich Troje) wspólnie z gitarzystą Jonashem Wróblem oraz Mają Hyży i Magdą Beredą, 20:00 – zabawa z DJ-em.

Dodatkowe atrakcje: gigantyczne dmuchańce, plenerowe karaoke, smakołyki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, lekcja tańca do hitu „3KIPA”, działania promocyjne lokalnych instytucji, loteria fantowa, animacje i konkursy z nagrodami, tor przeszkód, grill, popcorn, wata cukrowa.