piątek, 12 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Myślenicki Budżet Obywatelski – zgłoś swój projekt do 19 czerwca!

informacja prasowa UMiG Myślenice

Trwa nabór projektów w ramach kolejnej edycji Myślenickiego Budżetu Obywatelskiego. Pomysły można zgłaszać za pośrednictwem platformy elektronicznej www.bo.myslenice.pl tylko do 19 czerwca. Do udziału zapraszamy mieszkańców Gminy Myślenice, którzy ukończyli 16 lat.

Zgłoś swój pomysł do Budżetu Obywatelskiego i otrzymaj środki finansowe na realizację zadania!

Aby zgłosić projekt należy zaproponować zadanie spełniające warunki określone regulaminem Budżetu Obywatelskiego, a następnie złożyć wniosek za pomocą elektronicznego generatora na stronie www.bo.myslenice.pl. Zgodnie z regulaminem, do zgłaszanego projektu trzeba dołączyć listę poparcia z podpisami 20 mieszkańców, natomiast oryginał listy dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach.

Czasu jest coraz mniej, a do zagospodarowania na zadania mieszkańców są środki w wysokości ponad 1 miliona złotych, dlatego zapraszamy do zgłaszania zadań!

Budżet Obywatelski daje możliwość decydowania o przeznaczeniu środków finansowych pochodzących z budżetu gminy, ale również jest szansą na realizację własnych pomysłów, które mają bezpośredni wpływ na wizerunek najbliższego otoczenia.

– Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów i realnego zadbania o wpływ na najbliższe otoczenie. Zarówno dwa okręgi w mieście, jak również każde sołectwo ma swoją pulę środków do zagospodarowania. System do naboru wniosków zostanie zamknięty w poniedziałek 19 czerwca, nie zwlekajcie, złóżcie swoje zadania. W razie potrzeby pomocą konsultacyjną służy Wydział Promocji Współpracy Sportu i Kultury UMiG Myślenice – mówi burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Więcej informacji na temat Myślenickiego Budżetu Obywatelskiego można znaleźć na stronie www.bo.myslenice.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.