poniedziałek, 22 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Na trawie i w hali czyli Respekt '2020

Futbolistki reprezentujące barwy II – ligowego (po reorganizacji ligi) Respektu Myślenice zakończyły rundę jesienną na trzecim miejscu. – Gdyby niezrozumiała dla mnie seria trzech porażek pod rząd następująca po ośmiu wygranych meczach, zajmowalibyśmy dzisiaj drugie miejsce w tabeli – mówi trener myślenickich piłkarek Przemysław Senderski. – Ogólnie jednak jestem z postawy swojego zespołu bardzo zadowolony. Wciąż widać u dziewcząt wielkie zaangażowanie w grę, wolę zwycięstwa, nie dostrzegam symptomów sportowego wypalenia, pomimo, że niektóre zawodniczki grają już kilka lat. Niestety nie ominęły nas kontuzje, przez co tylko w dwóch meczach mogłem desygnować do gry najmocniejszy skład.
Oprócz rozgrywek w ramach II Ligi Kobiet grupa południowa LKS Respekt Myślenice bierze udział w rozgrywkach I Ligi futsalu, do której awansowały dziewczęta w styczniu 2020 roku. Koniec roku dla zawodniczek należy uznać za szczęśliwy – 29.12. 2020 roku rozegrały mecz z drużyną Tarnovii Tarnów wygrywając 5:3, co pozwoliło myśleniczankom zająć I miejsce w I lidze futsalu grupa południowa.
Warto przypomnieć, że zawodniczki z Myślenic grają zarówno na trawie, jak i w hali na szczeblu centralnym (podlegają pod PZPN). Udział w rozgrywkach jest możliwy dzięki wsparciu: Sponsora Głównego, którym w 2020 roku jest PKN Orlen, Miasta i Gminy Myślenice, Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Foto: archiwum

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.