niedziela, 16 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Narodowy Bieg Stulecia odwołany

Komunikat Urzędu Miasta i Gminy Myślenice ws. odwołania Narodowego Biegu Stulecia Od Bałtyku do Tatr w Myślenicach

Z przykrością informujemy, iż w związku z brakiem pozytywnej decyzji Starosty Myślenickiego Józefa Tomala zezwalającej na wykorzystanie dróg w sposób szczególny dla przeprowadzenia w dniu 11 listopada 2021 r. Narodowego Biegu Stulecia „Od Bałtyku do Tatr 2021” z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości, jesteśmy zmuszeni do odwołania biegu.

Gmina Myślenice uzyskała wymagane uzgodnienia i zezwolenia od pozostałych instytucji, jednak brak w/w decyzji Starosty Myślenickiego uniemożliwia organizację i przeprowadzenie wydarzenia. Jest to dla nas zupełnie niezrozumiałe i zaskakujące, gdyż bieg ulicami Myślenic na niezmiennej i certyfikowanej trasie odbywał się do tej pory bez przeszkód od roku 2018. Tegoroczne zachowanie Starosty Myślenickiego jest dla nas co najmniej nielogiczne i bulwersujące a jego skutkiem będzie zawód i rozczarowanie zgłoszonych biegaczy.

W związku z powyższym, biorąc pod uwagę uczestników biegu Gmina Myślenice odstępuje od pobranej opłaty wpisowego, a bieg przenosi się w tryb on-line.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.