wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Nowy salon Cupry w Krakowie

W Krakowie otwarto innowacyjny concept store CUPRY. Miłośnicy hiszpańskiej marki motoryzacyjnej będą mogli w nim zapoznać się z aktualną ofertą, a także skorzystać z usług jednej z najbardziej renomowanych firm tuningowych – ABT. Małopolski salon zlokalizowany jest przy ulicy Wadowickiej 3 w ramach grupy dealerskiej DYNAMICA.
Powierzchnia ekspozycyjna nowego salonu wynosi 300 m kwadratowych. W oryginalnej przestrzeni, poza wyjątkowymi samochodami, fani motoryzacji mogą także skorzystać z usług profesjonalnego centrum tuningowego – ABT. Z okazji otwarcia, przygotowano ekspozycję samochodów oraz auta do jazd testowych.
– Zainteresowanie hiszpańską marką w regionie jest bardzo duże. W nowym salonie klienci znajdą profesjonalne wsparcie w procesie zakupu, a także będą mogli skorzystać z usług jednej z najbardziej renomowanych firm tuningowych na świecie – ABT. W ten sposób chcemy zagwarantować naszym klientom najbardziej emocjonujące doświadczenia – mówi Jarosław Bochenek, prezes Grupy DYNAMICA, największego dealera marki CUPRA w Polsce, właściciel m.in. salonu w podmyślenickim Jaworniku.
Zgodnie z globalną strategią marki, o najwyższą jakość obsługi klientów zadba elitarny zespół CUPRA Masterów, który pomoże w wyborze i personalizacji samochodów oraz odpowie na wszystkie pytania dotyczące oferowanych pojazdów. Krakowski salon rozpoczął już przyjmowanie zamówień na pełną gamę modelową. Aktualnie klienci, którzy odwiedzą nowo powstałe Studio mogą przetestować modele: Leon 5D, Leon Sportstourer, Formentor VZ, Ateca oraz w pełni elektrycznego Borna. Do tej gamy wkrótce dołączy CUPRA Formentor VZ5.
CUPRA Studio
Dynamica
ul. Wadowicka 3, Kraków
godziny otwarcia: pon-pt 9:00-19:00, sob 9:00-15:00
foto: archiwum
[post_gallery]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.