środa, 12 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Orzeł i Karpaty wspólnie dla dzieci

Orzeł Myślenice wspólnie z Karpatami Siepraw organizuje dwa turnieje z okazji Dnia Dziecka. To efekt realizacji zadania pn. „Piłkarski rozwój talentów w Powiecie Myślenickim” w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Na początku czerwca oba kluby zapraszają na dwa turnieje dla dzieci – 5 czerwca w Myślenicach oraz 12 czerwca w Sieprawiu. Projekt z Budżetu Obywatelskiego pozwolił już na zakup 250 wysokiej jakości piłek dla obydwóch klubów. Futbolówki trafiły do grup począwszy od najmłodszych dzieci po drużyny seniorskie. W trakcie realizacji jest również doposażenie w sprzęt treningowy dla zawodników zgodnie z realizacją zadania, a projekt zakłada również dwa turnieje piłkarskie dla dzieci!

W niedzielę 5 czerwca od 10:00 na obiektach Orła Myślenice rywalizować będą skrzaty, czyli zawodnicy z rocznika 2015. Dla wszystkich mamy medale i dodatkowe atrakcje. Będą dmuchańce, strefa gastronomiczna i plac zabaw. Chcemy przy okazji zaproponować Dzień Dziecka w sportowych klimatach dla naszych zawodników. Tydzień później w podobnym klimacie spotkamy się w Sieprawiu, na obiektach Karpat przy Słonecznym Parku, tam zagrają w turnieju żacy, czyli roczniki 2013 i 2014, ale również nie zabraknie atrakcji dla pozostałych. Serdecznie zapraszamy do udziału i jeszcze raz dziękujemy za oddane głosy, które mają realny wpływ na rozwój talentów piłkarskich na naszym terenie – mówi Marek Pajka, autor projektu „Piłkarski rozwój talentów w Powiecie Myślenickim”.

Projekt realizowany ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Orzeł Myślenice wspólnie z Karpatami Siepraw na realizację zadania pozyskał łącznie 122 tysiące złotych.

[post_gallery]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.