piątek, 12 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

„Orzeł” pożegnał lato

Pierwsza sobota września przyniosła sporo sportowych emocji na obiektach Orła Myślenice. Klub z Dolnego Przedmieścia zorganizował tradycyjne już zakończenie lata, dzięki wsparciu Miasta i Gminy Myślenice w ramach Inicjatyw Lokalnych. Słoneczny dzień i liczne atrakcje zwieńczyło efektowne zwycięstwo pierwszej drużyny Orła, która pokonała Jordan Zakliczyn 4:1.

Zakończenie lata rozpoczęło się od treningu naborowego do szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice i atrakcji dla najmłodszych dzieci. Później turniej rozegrali zawodnicy z roczników 2009 i 2010, rywalizując równocześnie na dwóch boiskach. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn, a na koniec wszyscy zawodnicy otrzymali symboliczne złote medale, puchary, poczęstunek oraz upominki od organizatorów. Imprezę uświetnili druhowie OSP Myślenice – Dolne Przedmieście, prezentując pokaz wozu strażackiego, a dzieci mogły skorzystać z dmuchanego zamku, placu zabaw, czy posmakować lodów.

Kolejnym punktem programu zakończenia lata było otwarcie nowej przestrzeni na obiektach Orła Myślenice. We współpracy z trenerami personalnymi Łukaszem Kucharczykiem i Tomaszem Talagą powstało Orzeł – Centrum Treningowe, czyli siłownia, z której skorzystać będą mogli nie tylko zawodnicy klubu, ale też osoby zainteresowane treningami pod okiem fachowców. W ramach otwarcia siłowni odbył się trening pokazowy, częściowo w plenerze korzystając z możliwości sprzętowych obiektów Orła.

Na koniec dnia licznie zebrani kibice obejrzeli spotkanie pierwszej drużyny Orła Myślenice.

Foto: archiwum

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.