poniedziałek, 26 lutegoMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

„Panaceum” w „Piwnicy Pod Lwem”

14 stycznia 2022 miała miejsce premiera płyty Panaceum „Linia Nieba” i w związku z tą premierą i zbliżającymi się „urodzinami” zespołu, Panaceum organizuje wraz z Piwnicą Pod Lwem koncert, na którym wystąpią lokalne zespoły rapowe.

Zespół Panaceum powstał dokładnie 25 stycznia 2015 roku. Do tej pory wydał własnym sumptem dwie płyty „Dwa do Potęgi” (2019) oraz „Linia Nieba” (2022, dystrybucja Step Hurt), zagrał kilkanaście koncertów, nagrał kilkadziesiąt undergroundowych numerów oraz stworzył projekt mający na celu zintegrowanie i promocję lokalnej sceny rapowej „Miasto Śpi” oraz „Miasto Śpi 2”.

Wydana 14 stycznia 2022 roku „Linia Nieba” jest promowana singlami „Skyline” oraz „Enterprise” i jest dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Album dostępny na razie tylko w wersji cyfrowej zawiera 15 utworów w całości wyprodukowanych przez Panaceum.

1) Skyline https://youtu.be/54x0QyExTQ4

2) Enterprise https://youtu.be/7w6jmBy2L4g

Link do albumu: https://open.spotify.com/album/3I6PcYqWuvyjwVQCm2DP4y?si=S1NrN39YT460WmvOaOdg4w

5 lutego 2022 roku na scenie Piwnicy Pod Lwem poza Panaceum wystąpią gościnnie Neksi, Misti, Next Level Label, DJ OZI, którzy również działają prężnie na lokalnym podwórku. Bilety na wydarzenie są bezpłatne ale ilość miejsc jest ograniczona i aby uzyskać bilet należy wypełnić formularz pod linkiem – forms.gle/mfSqH3TqWegR3AaT9. Sety zespołów zostaną zagrane w wersji ocenzurowanej.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.