niedziela, 16 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Panie Paniom

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają do udziału w specjalnej akcji z okazji Dnia Kobiet 2021. Z myślą o paniach z terenu Gminy Myślenice zaplanowano szereg atrakcji online, które mają podkreślić znaczenie i rolę kobiet w lokalnej społeczności Myślenic.

Panie Paniom

Pierwszym działaniem do udziału w którym zapraszamy kobiety prowadzące działalność usługową w zakresie: kosmetologii, fryzjerstwa, makijażu, fotografii i innych związanych z urodą jest akcja pod hasłem „Panie Paniom”. To specjalny program w ramach którego Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zakupi karty podarunkowe od firm z terenu Gminy Myślenice, które prowadzą kobiety. To nie tylko akcja prezentowa, ale także forma wsparcia małych lokalnych biznesów, które niewątpliwie w wyniku pandemii COVID-19 znacząco ucierpiały. Organizatorzy chcą także wesprzeć promocyjnie te część rynku usługowego, który zdominowany jest przez płeć piękną.

Zgłoś się do programu

Swoją ofertę na bon podarunkowy może zgłosić każda kobieta, który prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną na terenie Gminy Myślenice. Do 22 lutego 2021 do godz. 12.00 na adres mailowy: mokis@myslenice.pl należy przesłać ofertę karty podarunkowej o maksymalnej wartości 100 zł brutto. Następnie organizatorzy spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zakupią w sumie 35 bonów. Ponieważ ilość kart jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość zakupionych kart od indywidualnych oferentów będzie uzależniona od zainteresowania akcją. W ofercie na bon należy określić przedmiot oferowanej usługi, jej wartość oraz okres realizacji (preferowany czas do końca czerwca 2021).

Bony na prezenty

Zakupione karty podarunkowe będą stanowić upominki w ramach planowanych wydarzeń z okazji Myślenickiego Dnia Kobiet 2021, którego organizacji wspólnie podjęli się Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Niepodległości, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach, Polish Art Philharmonic, Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” oraz Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach. Każda z wymienionych instytucji w okresie od 23 lutego do 8 marca 2021 w swoich mediach społecznościowych organizować będzie akcje, w których będzie można wygrać zebrane karty podarunkowe. W ten sposób aktywizuje się środowisko kobiece, ale także wspiera przedsiębiorczość i kreatywne myślenie poprzez udział w proponowanych działaniach.

Akcja Panie Paniom Myślenicki Dzień Kobiet 2021Zgłoszenia do 22 lutego 2021, do godz. 12.00 adres: mokis@myslenice.plSzczegółowe informacje o akcji: 12 2721511

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.