niedziela, 16 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Pesmenpol z Orłem Myślenice

Informacja prasowa KS Orzeł Myślenice

Firma PESMENPOL z Myślenic, wiodący polski producent sprzętu sportowego, profesjonalnych urządzeń sportowych i dostawca wyposażenia hal oraz boisk sportowych, został sponsorem głównym klubu sportowego Orzeł Myślenice. Umowę sponsorską oficjalnie sygnowali prezesi Edward Niepsuj i Piotr Niepsuj z firmy PESMENPOL oraz Edward Łapa i Wojciech Cichoń, reprezentujący Orła Myślenice. Klub z Dolnego Przedmieścia nawiązał również współpracę z partnerem technicznym Just4Football, dystrybutorem marki ZINA w Polsce.

– To dla nas szczególne wydarzenie i bardzo się cieszymy, że firmy PESMENPOL oraz Just4Football dołączają do naszej drużyny. Bardzo dziękujemy, gdyż pomimo trwającej epidemii i spowolnienia gospodarczego PESMENPOL zdecydował się wesprzeć lokalny sport i pomoże nam w rozwoju klubu i rozbudowie naszej infrastruktury sportowej – powiedział Edward Łapa, prezes zarządu Orła Myślenice.

Popularny producent sprzętu sportowego z Myślenic podpisał dwuletnią umowę z Orłem Myślenice i został sponsorem głównym, dzięki czemu logo sponsora będzie widniało na koszulkach meczowych marki ZINA, a banery z logotypami znajdą się również na stadionie i w materiałach promocyjnych klubu. W najbliższym czasie na stadionie Orła Myślenice zostaną zamontowane nowe boksy rezerwowych wyprodukowane przez PESMENPOL, a także elektroniczna tablica wyników z bezprzewodową obsługą. Orzeł Myślenice ponadto w ubiegłym roku rozpoczął cykl turniejów PESMENPOL ORZEŁ CUP, który jest organizowany przy współpracy z sponsorem głównym.

Bardzo się cieszę, że do grona sponsorów naszego klubu dołącza firma PESMENPOL. Każda nowa umowa sponsorska to dla nas powód do radości i dumy. Nasz sponsor działa w branży sportowej i z pewnością wiele nas łączy. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie obopólną korzyść i wykorzystując wzajemne doświadczenie zrealizujemy wiele ciekawych projektów. Niedawno nawiązaliśmy również współpracę z firmą Just4Football, dystrybutora marki ZINA, która będzie naszym partnerem technicznym, zaopatrując wszystkie drużyny w stroje meczowe oraz treningowe – dodał Wojciech Cichoń, wiceprezes Orła Myślenice.

Na zdjęciu: moment podpisania umowy, z lewej prezes Orła Edward Łapa oraz prezes Pesmenpolu Edward Niepsuj

Foto: archiwum Orła

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.