czwartek, 20 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Pies jaki jest każdy widzi

Oto odbyliśmy niezwykle miły i sympatyczny wernisaż wystawy „Pies jaki jest każdy widzi”, podczas którego zaprezentowaliśmy, my to znaczy redakcja „Sedna”, rysunki psów, które powstały na naszą prośbę w ciągu ośmiu ostatnich lat do rubryki o tym samym tytule, co wystawa.

Ponad osiemdziesiąt rysunków piesków zawisło na ścianach foyer MOKiS, instytucji, która w osobach dyrektora Piotra Szewczyka oraz jego zastępcy Natalii Nowackiej zechciała wcielić w życie pomysł zorganizowania wystawy (za co SERDECZNE PODZIĘKOWANIA!!!).

Było miło, sympatycznie i jak powiedział znany myślenicki animator i znawca kultury Jerzy Fedirko „bez zadęcia”. Niestety nie wszyscy autorzy rysunków dotarli do nas na wernisaż, ale wielu było. Byli także niezawodni przyjaciele i sympatycy naszej gazety, reklamodawcy, piszący oraz ci, dzięki którym gazeta od dwunastu lat wciąż funkcjonuje na lokalnym rynku wydawniczym. Wspaniały tort ufundowała jak zwykle niezawodna Cukiernia Dziadkowiec, było wiele ciepłych słów i sporo dobrej zabawy. Wystawa wciąż wisi i tak będzie przez najbliższe trzy tygodnie. Zapraszamy i zachęcamy do jej obejrzenia.

P.S. Dziękuję dziennikarzom iTV – Myślenickiej Telewizji Powiatowej: Ewelinie Mieleckiej – Stankiewicz, Małgosi Miszczak, Darkowi Żmudzkiemu i Jarkowi Chęciowi, Rafałowi Podmokłemu i Markowi Stoszkowi z „Gazety Myślenickiej”, władzom miasta oraz wszystkim Przyjaciołom za obecność na wernisażu. Dziękuję Michałowi Ulmańskiemu za zapewnienie serwisu zdjęciowego oraz Wszystkim Autorom rysunków, którzy przybyli na wernisaż, dziękuję Madzi i Jasiowi Dziadkowcom za wspaniały tort. Maciej Hołuj

foto: Michał Ulmański

[post_gallery]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.