wtorek, 21 majaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Plaża Open coraz bliżej

W weekend 8-10 lipca na boiskach do siatkówki plażowej na myślenickim Zarabiu odbędą się finałowe rozgrywki tegorocznego cyklu Plaża Open! To już trzecia edycja tych elitarnych rozgrywek popularnej plażówki w Myślenicach (innymi miastami gospodarzami będą Łódź 15-17 czerwca, Białystok 23-26 czerwca oraz Český Těšín/Cieszyn 1-3 lipca). Tydzień później siatkarska czołówka rywalizować będzie w Myślenicach, a w ramach finałowej części przy sztucznym świetle rozegrane zostanie siatkarskie show King of the Court!

Tegoroczną imprezę podczas konferencji prasowej w myślenickim magistracie zapowiedzieli burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oraz dyrektor organizacyjny Plaża Open Marcin Strządała i dyrektor sportowa Plaża Open Monika Brzostek. Partnerem cyklu jest PKN Orlen oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, a Gmina Myślenice będzie miastem gospodarzem i współorganizatorem finałowej części tegorocznych rozgrywek.

Ten turniej cieszy się renomą nie tylko w Polsce, ale już także zyskał uznanie w Europie. Jestem dumny, że Myślenice mogą po raz kolejny gościć najlepszych siatkarzy plażowych, a tym bardziej cieszę się, że to właśnie nasze miasto będzie gospodarzem rozgrywek finałowych tegorocznego cyklu. Już teraz zapraszam zarówno mieszkańców, jak i kibiców siatkówki plażowej do Myślenic, by po raz kolejny emocjonować się siatkówką na najwyższym poziomie – mówił podczas konferencji prasowej burmistrz Myślenic Jarosław Szlachetka.

Foto: Maciej Hołuj

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.