czwartek, 18 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Pokaz sekcji i zespołów w dobczyckim RCOS-ie

Gmina Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza na prezentację dziecięcych i młodzieżowych grup, sekcji i zespołów, która odbędzie się 26 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Na scenie będzie można obejrzeć pokazy taneczne (Zespół Taneczny „Intox”, Sekcja tańca nowoczesnego, Sekcja tańca hip hop, Pary turniejowe ZPiT „Dobczyce”), pokazy gimnastyczne (Sekcja gimnastyki sportowej, Diament Dobczyce Gimnastyka Artystyczna) oraz usłyszeć piosenki w wykonaniu Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce).

Wydarzenie będzie doskonałą okazją, nie tylko do pokazania dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, ale i do zaprezentowania widzom auli widowiskowej, w nowej odsłonie, wyposażonej w kotary sceniczne. W trakcie wieczoru odbędzie się także premiera krótkiego filmu promującego obszar LGD TP.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie zorganizowane w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Operacja: „Montaż kotar scenicznych w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.