poniedziałek, 22 kwietniaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych „Hej! Kolęda, Kolęda..!!!”

informacja prasowa MGOKiS w Dobczycach

Zwyczaje i obrzędy bożonarodzeniowe są niezwykle ważnym elementem kultury ludowej, a kolędowanie i obrzędowość kolędnicza wpisują się w wielowiekową polską tradycję. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach serdecznie zapraszają, dziecięce, młodzieżowe i dorosłe grupy kolędnicze działające na terenie powiatu myślenickiego i prezentujące autentyczne formy kolędowania charakterystyczne dla regionu, z którego się wywodzą, do udziału w Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędniczych „Hej Kolęda, Kolęda…”.

Przegląd odbędzie się w formie stacjonarnej, 16 stycznia 2022 roku o godz. 15:00 w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach. Informacje o ewentualnych, zmianach które mogą zostać wymuszone przez obostrzenia covidowe, będą na bieżąco podawane. Zgłoszenia do konkursu (wyłącznie na kartach organizatora) należy dostarczyć do 10 stycznia 2022 roku do MGOKiS Dobczyce osobiście lub mailowo. Regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są na stronie www.mgokis.dobczyce.pl.

Przypominamy, że w związku z aktualnymi obostrzeniami obowiązują maseczki. Osoby zaszczepione proszone są o posiadanie przy sobie certyfikatu COViD, zaświadczenia o pełnym szczepieniu lub zaświadczenia o wyzdrowieniu.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.