czwartek, 22 lutegoMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

SMYK FEST – gwiazdy polskiej sceny muzycznej zagrają dla potrzebujących w Myślenicach!

W dniach 18-20 sierpnia 2021 r. w Myślenicach odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego festiwalu SMYK FEST.

Tribbs, Zalia, Meek, Oh Why?, Wiktor Dyduła, Rubens – to między innymi tych artystów zobaczymy podczas tegorocznej edycji festiwalu. Już dziś kup bilet-cegiełkę i pomóż podopiecznym Fundacji Akuratna: Bilety na SMYK FEST 2023 – Myślenice (biletomat.pl)

Franio i Kuba – to między innymi dla nich zagramy w tym roku!

Franek Foremny i Kuba Starzak to podopieczni Fundacji Akuratna, dla których zagramy w tym roku. U Franka w sierpniu 2022 r. wykryto neuroblastomę – złośliwy nowotwór układu nerwowego. To dziecięcy, bardzo rzadki nowotwór o agresywnym przebiegu, często oporny na leczenie. Dzięki dotychczasowej pomocy udało się zrealizować bardzo kosztowną immunoterapię w Barcelonie, dzięki czemu Franio jest w remisji. Obecnie przechodzi szereg badań obrazowych kończących pierwszy etap leczenia. Kolejny etap to podanie szczepionki przeciwko wznowie, a ta dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych. Teraz wszystko w naszych rękach – potrzebujemy zebrać blisko milion złotych, aby Franio mógł cieszyć się beztroskim dzieciństwem i przede wszystkim zdrowiem.

W przypadku Kuby sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Listopad 2021 r. diametralnie zmienił życie Kuby, drużynowego Hufca ZHP Myślenice, który doznał poważnego wypadku samochodowego, wskutek którego trafił do szpitala w stanie krytycznym. Dzięki naszej pomocy i znakomitej opiece lekarskiej, Kubę udało się wybudzić ze śpiączki. Obecnie Kuba uczy się jeść samodzielnie, jest rehabilitowany średnio 60 godzin tygodniowo i uczy się mówić. Przed nim poważna operacja stóp i dłoni, która mamy nadzieję uda się z powodzeniem. Teraz czas na nasze zaangażowanie i pomoc, aby pozwolić Kubie wrócić do możliwie jak najlepszego stanu zdrowia. Miesięczny koszt rehabilitacji i leczenia Kuby to ponad 25 tys. zł.

Weź udział w najpiękniejszym festiwalu tego lata i realnie pomóż potrzebującym! Kup swój bilet-cegiełkę, który upoważni Cię do udziału w wydarzeniu: Bilety na SMYK FEST 2023 – Myślenice (biletomat.pl)

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu Fundacja Akuratna zebrała ponad 320 tysięcy złotych na pomoc podopiecznym. 100% zebranych funduszy trafia do potrzebujących. Już teraz pomóż naszym Smykom – wrzuć dowolny datek do wirtualnej skarbonki: pomagam.pl/9typa6

Bądź z nami na bieżąco:

https://www.facebook.com/SmykFest/

https://www.facebook.com/fundacjaakuratna

[post_gallery]

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.