niedziela, 16 czerwcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Sprostowanie

Sprostowanie

W dniu 27.09.2019 r. w wydaniu internetowym Myślenickiego Miesięcznika Powiatowego Sedno opublikowano artykuł Redakcji pt. „Ciąg dalszy prób sprzedaży działki należącej do powiatu”. W artykule podano nieprawdziwe informacje dotyczące mojej osoby, wymagające sprostowania.

  1. Nie jest prawdą, że kiedykolwiek namawiałem lub namawiam mieszkańców do sprzedaży działki na Plebańskiej Górze. Nie podejmowałem i nie podejmuję żadnych działań mających na celu przekonanie mieszkańców do sprzedaży działki na Plebańskiej Górze.
  2. Nieprawdą jest, że zabiegam o sprzedaż działki na Plebańskiej Górze. W żaden sposób nie dążę do sprzedaży wyżej wymienionej nieruchomości.
  3. Nieprawdą jest, że zorganizowałem nieoficjalne spotkanie z mieszkańcami osiedla mające na celu przekonanie ich o słuszności sprzedaży działki na Plebańskiej Górze. Informuję, że byłem zaproszony na spotkanie z mieszkańcami. Nie zostałem uprzednio poinformowany co będzie przedmiotem spotkania.
  4. Nieprawdą jest sugerowanie, że działam na czyjeś zlecenie, a w szczególności na zlecenie deweloperów. Byłem i jestem samodzielny w swojej działalności i nie zabiegam o sprzedaż ww. działki.
  5. Nieprawdziwa jest informacja, że istnieje jakikolwiek plan sprzedaży działki na Plebańskiej Górze i nie cofnę się przed próbą jego realizacji. Nie posiadam żadnych planów dotyczących sprzedaży działki i głosowałem przeciwko Uchwale dot. sprzedaży tej nieruchomości.

Józef Tomal

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.