czwartek, 18 lipcaMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Straż Miejska dla kobiet

Do 15 marca trwać będą zapisy do ósmej już edycji kursu samoobrony dla kobiet. Kurs poprowadzą funkcjonariusze myślenickiej Straży Miejskiej.

Zajęcia z samoobrony odbywać się będą w sali sztuk walk na Zarabiu w trzy kolejne soboty: 16, 23 i 30 marca tego roku w godzinach od 17 do 20. W programie szkolenia uwzględniono między innymi: przygotowanie mentalne i fizyczne uczestniczek do uniknięcia lub w razie potrzeby odparcia bezpośredniego ataku na życie lub zdrowie, podstawy wiktymologii (czyli jak nie stać się ofiarą przestępstwa), trening pewności siebie przy spotkaniu z napastnikiem. Uczestniczką kursu może być każda pełnoletnia kobieta, wobec której brak przeciwwskazań do udziału w szkoleniu ze względu na stan zdrowia. Zajęcia odbywać się będą na macie judo, na którą można będzie wejść tylko w skarpetkach lub boso. Uczestniczki szkolenia obowiązywać będzie strój sportowy. Zajęcia są bezpłatne.

Chęć udziału w kursie można zgłaszać drogą mailową na adres: sm@myslenice.pl, t.burkat@myslenice.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 – 22.00 pod numer telefonu (012) 639 23 23 lub 609 600 003. Rekrutacja trwać będzie do 15 marca do godz. 15:00

Na zdjęciu: Zajęcia z samoobrony prowadzi komendant Straży Miejskiej w Myślenicach Tomasz Burkat

foto: archiwum

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.