sobota, 24 lutegoMyślenicki Miesięcznik Powiatowy
Shadow

Straż Miejska zaprasza panie na … matę

informacja prasowa Straży Miejskiej w Myślenicach

Straż Miejska w Myślenicach rozpoczyna nabór Pań w wieku 18 – 55 lat chętnych do udziału w darmowym Kursie Samoobrony dla Kobiet pod nazwą „BEZPIECZNA KOBIETA”. W ramach 5 cio dniowego szkolenia odbędą się warsztaty – trening „Pewności siebie” zajęcia z samoobrony oraz turniej strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Jubileuszowa X już edycja „Bezpiecznej Kobiety” rozpoczyna się 29 lutego w sali sztuk walk o godz. 16.30 od wykładów prowadzonych przez dr Andrzeja Kobiałkę z zakresu „Psychologicznych i taktycznych aspektów samoobrony dla kobiet” oraz treningu „Pewności siebie” prowadzonym przez coacha, specjalistę ds. kontaktów interpersonalnych panią Alinę Grabowską. Przez wszystkie soboty marca w godz. od 17.00 do 20.00 instruktorzy samoobrony i trenerzy będą prowadzić z kursantkami zajęcia praktyczne na macie. Będą uczyć jak umiejętnie dopasowywać środki obrony do rodzaju agresji. Panie będą miały okazję zapoznać się z prostymi, ale za to bardzo skutecznymi technikami obezwładniania napastnika. Uczestniczki zajęć dowiedzą się także jak wykorzystać do samoobrony przedmioty codziennego użytku. W ostatnim dniu kursu będzie przeprowadzony darmowy turniej strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Kurs będzie prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów, instruktorów: systemu Savbor, Flama, Kapap, taktyk i technik interwencji, boksu, boksu tajskiego, mma, karate i aikido. Szkolenia będą odbywać się w systemie weekendowym w soboty w dniach 29 lutego oraz 7,14,21,28 marca 2020 roku w godz. 17.00 – 20.00, w sali sztuk walk przy Hali Widowiskowo Sportowej, ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach.

Uczestniczką może być osoba pełnoletnia, wobec której brak przeciwwskazań do udziału w szkoleniu ze względu na stan zdrowia. Zajęcia odbywać się będą na macie judo, na którą wchodzimy w skarpetkach lub boso. Obowiązuje strój sportowy. Warto ze sobą wziąć wodę do picia.

Nie zwlekaj zapisz się już dziś!

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28 lutego 2020 r. do godz. 20.00, na adres e-mail: sm@myslenice.pl, t.burkat@myslenice.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 – 22.00 pod nr telefonu (012) 639 23 23, 609 600 003.

Decyduje kolejność zgłoszeń, bez znaczenia pozostaje czy ktoś brał już udział kursie czy też pierwszy raz chce spróbować swoich możliwości.

foto: archiwum

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.